پایگاه Taylor & Francis

این ناشر در سال ۱۷۹۸ با انتشار مجله Philosophical Magazineفعالیت خود را آغاز نمود. در سال ۱۸۵۲ دکتر William Francisبه Richard Taylor  مؤسس این شرکت پیوست و رسماً کار خود را با نام شرکتTaylor & Francis  ادامه دادند. Taylor & Francis یکی از قدیمی ترین ناشران تجاری در جهان و یکی از رهبران ناشران آدکامیک جهان می باشد. بیش از ۱۶۰۰ ژورنال پژوهشی داوری شده و حدود ۳,۰۰۰ کتاب جدید هر سال منتشر می کند. بیش از ۲۰,۰۰۰ عنوان خاص در بک لیست (Backlist) آن وجود دارد. همچنین بیش از ۴۰,۰۰۰ کتاب الکترونیکی معتبر برای کتابخانه ها و مؤسسات در قالب اشتراک سالانه و یا خرید در دسترس است. دفتر مرکزی این ناشر در فیلادلفیا  (آمریکا) و آکسفورد (انگلستان) است و ۲۰ دفتر در سراسر جهان، از جمله سنگاپور، دهلی نو، ملبورن و پکن دارد. Taylor & Francis Group یک کسب و کار اطلاعاتی است. Informa plc ارائه دهنده اطلاعات جهانی برای بازارهای علمی، حرفه ای و تجاری و رهبر فراهم آورنده اطلاعاتی خاص آدکامیک و علمی جهان می باشد. Informaworld وب سایت نشریات آنلاین Informa   است.

هدف:فراهم کردن اطلاعات با کیفیت بالا و محتوای کارشناسی شده (داوری شده) برای پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی دانشگاه ها و کاربران آن ها در هر مرحله از کار آکادمیکشان.

ناشران تحت پوشش:

ناشر جهانی کتاب های دانشگاهی، مجلات و منابع آنلاین در حوزه های مختلف علوم انسانی و اجتماعی با بیش از ۶۰۰ ژورنال و ۲,۰۰۰ کتاب با بک لیست ۷۰۰۰ عنوان در سال می باشد.

که کتاب ها و ژورنال های روانشناسی که در دسترس قرار دارد به دو شکل چاپی و پایگاهی آنلاین که مقالات ژورنال ها را پوشش می دهد.

یک گروه انتشاراتی است که متخصص در زمینه تولید کتاب های فنی است. بسیاری از کتاب های این ناشر در حوزه مهندسی، علوم و ریاضیات است. دامنه آن ها همچنین شامل کتاب های در زمینه بازرگانی و تجارت، پزشکی قانونی و فن آوری اطلاعات می باشد.

یک گروه انتشاراتی است که متخصص در زمینه تولید کتاب های درسی در طیف گسترده ای از موضوعات علوم زیستی، از جمله زیست شناسی سلولی مولکولی، ایمونولوژی، شیمی پروتئین، ژنتیک و بیوانفورماتیک است.

پوشش موضوعی:

مطالعات منطقه ای (۱۷۳) /  هنر (۶۹) /  علوم رفتاری (۲۵۴) /  علوم زیستی (۸۶) /  محیط زیست (۷۴) /  مطالعات ارتباطات (۵۰) /  علوم کامپیوتر (۷۰) /  مطالعات توسعه (۷۸) /  علوم زمین (۸۳) /  اقتصاد /  امور مالی /  کسب و کار و صنعت (۲۵۳) /  آموزش (۲۴۷) /  مهندسی و فناوری (۲۶۳) /  محیط زیست و کشاورزی (۱۸۳) /  مطالعات زیست محیطی و مدیریت (۱۱۲) /  علوم و فناوری مواد غذایی (۲۸) /  جغرافیا (۱۳۲) /  بهداشت و مراقبت های اجتماعی (۱۴۰) /  علوم انسانی (۲۶۶) /  علوم اطلاعات (۵۴) /  زبان و ادبیات (۸۶) /  حقوق (۴۶) /  ریاضیات و آمار (۹۶) /  مطالعات موزه و میراث فرهنگی (۱۲) /  علوم طبیعی (۱۵۷) /  سیاست و روابط بین الملل (۲۰۷) /  علوم اجتماعی (۲۲۴) /  ورزش و اوقات فراغت (۵۹) /  مسافرت و گردشگری (۲۷)  / مطالعات شهری (۳۸)

 

تولیدات:

  • مجلات (Journals): بیش از ۱۶۰۰ عنوان ژورنال پژوهشی
  • آثار مرجع (Reference Works)
  • پایگاه های اطلاعاتی (Databases)
  •   Routledge Education Research Abstracts Online (پایگاه اطلاعاتی چکیده در حوزه آموزش)
  •  Studies on Women and Gender Abstracts (پایگاه اطلاعاتی چکیده در حوزه مطالعات زنان و مطالعات جنسیتی)
  •  Research into Higher Education Abstracts (پایگاه اطلاعاتی در حوزه آموزش عالی)
  • CRCnetBASE: پلتفرم کتاب الکترونیکی انتشارات CRC که امکان دسترسی سریع به منابع برتر علمی و فنی جهان با پشتیبانی افزوده برای کتابخانه ها را ارائه می دهد.


افزودن نظر: