اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
چنانچه قصد خرید فایل ترجمه از سایت سهند ترجمه دارید لطفا قبل از خرید فایل ترجمه راهنما خرید را مطالعه نمائید

در صورتی که مقاله ای دارید و میخواهید ان را ترجمه نمائید ما این کار را برایتان انجام میدهیم برای ترجمه لطفا از منو اصلی بر روی ترجمه مقاله کلیک نمائید

در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت انلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کنید


شرایط و قوانین خرید مقالات انگلیسی با ترجمه :
مقاله مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هرعنوان مقاله میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب مقاله خود ، مي توانید با زدن دکمه "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" اصل مقاله انگلیسی را رایگان دانلود و مشاهده نمائید
بعد از مشاهده اصل مقاله انگلیسی با با زدن دکمه " خرید آنلاین فایل ترجمه " ترجمه مورد نظر را خریداری نمائید
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود ترجمه مقاله هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود و میتوانید فایل ترجمه را دانلود نمائید.

طراحی سلسله مراتبی از استدلال مبتنی بر مورد در متعادل.

فـرمت فايــــل : word
رشــــــتـــــــه : مدیریت
تعداد صفحات : 10 صفحه
قيمت ترجمه : 14000 تومانتوضيحات محصول


طراحی سلسله مراتبی از استدلال مبتنی بر مورد در متعادل.

مقدمه :
BSC چهارچوبی برای ارزیابی عملکرد می باشد که به مدیران این امکان را می دهد که عملکرد تجاری را از ۴ دیدگاه مورد بررسی قرار دهند : مالی ، مشتری ، تجارت داخلی و نوآوری و یادگیری . وزن هر عامل در کارت امتیازی متوازن عاملی تاثیرگذار برای ارزیابی عملکرد می باشد . مدل AHP برای تولید وزن به کار می رود .
مدل AHP  به عنوان یک ابزار کارا در شکل دادن و مدل سازی مشکلات چند بعدی بکار می رود زیرا تلاش می کند تا قضاوت های انسان ها و نظریه هایی که نادیده گرفته شده اند را بیان کند .
البته در مقایسه زوجی، نتایج عملکرد بین معیارها بیشتر براساس برخی اطلاعات تجاری و قضاوت ذهنی مدیران ارشد تعیین می شود . مهم نیست که مدیران در کارشان چقدر ماهر هستند ، قضاوت بر اساس نظر تصمیم گیرندگان دارای بی دقتی می باشد . برای حل این مشکل CBR پیشنهاد می شود . CBR یک ماشین استدلال است که در آن با اقتباس از موارد مشابه قبلی شباهت های آینده را استنتاج می کند . CBR به برنامه های کامپیوتری این امکان را    می دهد که در زمینه هایی که کاملاً قابل فهم نیست ، پیشنهادهایی را بدهند.برای گسترش سیستم  CBR یک سری خصیصه ها ابتدا باید مشخص شوند علاوه برآن وزن هر خصیصه باید مشخص شود .
برای تطبیق CBR با کارت امتیاز متوازن در این مقاله سیستم CBR در سه سطح وزن داده شده است . وزن ها معمولاً با قضاوت ذهنی یا آزمون و خطا تعیین می شوند . به جای وزن های ذهنی یا آزمون و خطا که کارایی ندارند از GA برای تعیین وزن ها استفاده می شود .برای ارزیابی عملکرد تجاری در این مطالعه از سیستم CBR با GA استفاده می کنند تا وزن بهینه سه سطح را مشخص کند . وزن ها بدون هیچگونه قضاوت ذهنی با استفاده از پرسشنامه هایی از قبیل روش AHP بوسیله کامپیوتر بصورت خودکار تعیین می شوند . سپس وزن های تعیین شده می توانند در کارت امتیاز متوازن برای ارزیابی عملکرد بکار روند .
۲) Case – based reasoningCBR یک روش حل مسئله می باشد که شبیه تصمیمات قیاسی است و در جهان واقعی کاربرد  دارد . کارهای زیادی بوسیله GA بر اساس CBR صورت گرفته است .
چرخه اجرای CBR در شکل یک نشان داده شده است . در مرحله معرفی ، ورودی سیستم شامل مسئله کنونی می باشد . پس سیستم نزدیک ترین موردی را که ذخیره دارد و شبیه مسئله موجود        می باشد را پیدا می کند و به کمک آن راه حل مسئله موجود را می سازد . بعداً راه حل با عکس العمل مصرف کنندگان و محیط معتبر می شود . در نهایت راه حل معتبر برای حل مسئله آینده ذخیره    می شود .
——————————————————————————————————

عنوان اصلی مقاله:A hierarchical design of case-based reasoning in the balanced scorecard application

ترجمه فارسی عنوان:طراحی سلسله مراتبی از استدلال مبتنی بر مورد در متعادل.

تعداد صفحات انگلیسی:۱۰  صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی: ۱۰ صفحه

قیمت ترجمه فارسی:  ۱۴۰۰۰تومان

مقاله ISI می باشد

دانلود نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین  از لینک های پایین
—————————-
 
—————————-
-[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود ترجمه مقاله فعال می شود ]

-برای خرید ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

در صورت بروز مشکل در درگاه بانکی لطفا از سایت زیر اقدام به خرید نمائید

لینک سایت شماره 1

لینک سایت شماره 2

لینک سایت شماره 3

لینک سایت شماره 4

لینک سایت شماره 5

۱۲ تیر ۱۳۹۲ | 805 بازديد | دسته: مدیریت بازرگانی

موارد مرتبط:


افزودن نظر: